КРЦ “Європа” (м.Гомель)

КРЦ “Європа” (м.Гомель)

Опубліковано 09. Apr, 2010 / Андрій / Розважальні заклади

КРЦ “Європа” – один із найбільших розважальних закладів Білорусії, є головною ігровою та розважальною площадкою Гомеля. У самій назві цього масштабного багатофункціонального комплексу закладена яскрава та смілива ідея. Розмістившись поряд з парком — улюбленим місцем відпочинку гомельчан, в будівлі колишнього ресторану “Білорусь” на площі 3600 кв. метрів, — “Європа” пропонує своїм відвідувачам якісно новий рівень відпочинку!
КРЦ “Європа” — це симбіоз ігрової та клубної культури!
Це ідеальне місце для гравців, клубних персон, ділового бомонду та яскравих представників Fashion індустрії. Кожен відвідувач направляється в “Європу” за за певним настроєм і відповідно має змогу обрати “СВОЮ” зону відпочинку. Концепція кожної зони абсолютно індивідуальна!
Культурно-розважальний центр “Європа” розташовується на чотирьох поверхах, виконаний в модних дизайнерських тенденціях, обладнаний новітнім звуковим устаткуванням та комфортними меблями.
Природньо, що для створення такого масштабного проекту та виконання повного технічного оснащення звуковим та світловим обладнанням клубу такого рівня, були залучені кращі фахівці на просторі Європи та СНД. В їх число увійшли спеціалісти з МЦ “Бастер”™, які з честю впорались з поставленим завданням. На них була покладена задача розробки, монтажу, наладки світлового обладнання в основних залах розважального комплексу – диско-клубі та “Кафе де Парі”. Для створення атмосфери “багатого та комфортного” стилю, були змонтовані рухомі голови DE (Чехія). Ці голови (spot 575 та wash 575) були виготовленні спеціально під дизайн даного клубу. Незвичне сполучення прозорого та золотого кольорів корпусу приладу, неповторний вигляд та європейська якість виконання, органічно прикрасили інтер’єр та створили чудову світлову картину. Додатково змонтовані світлодіодні прожектори PAR-56, стробоскопи 1500Вт, система підсвітки сцени, система керування люстрами. Всі ці прилади створюють єдиний світловий образ за допомогою системи керування LightConverse.
В залі “Кафе де Парі» затишний та ексклюзивний стиль підкреслюють дві рухомих голови та декілька світлодіодних прожекторів, що керуються програмно-апаратним комплексом LightConverse Replay.
Обладнання для ді-джея безумовно найвищого гатунку фірм Pioneer та Technics.
Однією з родзинок КРЦ “Європа” є звукова система. В диско-клубі змонтовані системи лінійного массиву Peecker Sound (Італія). 20 кВт надзвичайно якісного, потужнього та “прозорого” звуку, з рівномірним покриттям і розбірливим читанням кожної нотки – ось те, що дозволяє публіці бути в постійно драйвовому стані, та отримувати від музики найвищу насолоду. Звук керується за допомогою цифрового пульта Yamaha LS-9. В “Кафе де Парі” змонтовані активні системи Peecker Sound. Звукове обладнання встановлене багатолітнім партнером МЦ “Бастер”™ – фірмою “Джаз-клуб”.
Власники “Європи” висловили величезну подяку спеціалістам МЦ “Бастер”™ за проведену інсталяцію та відзначили, що все було виконано на найвищому європейському рівні.
[Gallery 42 not found]

Повернутись до розділу Розважальні заклади