Будинок Культури (м.Кременець)

Будинок Культури (м.Кременець)

Опубліковано 26. Apr, 2010 / Андрій / Концертні зали

В Будинку Культури в місті Кременець Тернопільської області здійснено повний демонтаж системи освітлення та живлення, а після того була прокладена абсолютно нова комутація, встановлена нова система контролю та живлення, нові дімерні блоки фірми Technolight, які були навантажені 38-ма прожекторами фірми Show та Eurolite. Для заливки горизонту були використані прилади ІС Соlor 4 DMX – управлінням – компактний і дуже ефективний прилад найкраще підійшов для цієї мети. До статичних приладів були додані чотири сканери DJ Robo Scan 250 – недорогі, але цікаві, насичені ефектами прилади, які в попередніх інсталяціях показали свою довговічність і надійність в роботі. Керується вся система світла пультом Рroel 24/48 BR.
Звуковий комплект, який встановлений в Кременецькому БК, складають акустичні системи:
MAG 2554 та сабвуфери MAG 2545, підсилювачі QSC 3051 та монітори MAG MS 112 PА. Мікрофони – Shure SM-58 та Samson C–02. Керується цей комплект з пульта Soundcraft EРM 12.
Таким чином, в ці кризові часи кременецький БК отримав можливості для повноцінної роботи, не зважаючи на доволі скромний бюджет проекту.
[Gallery 44 not found]

Tags: , , , , , , ,

Повернутись до розділу Концертні зали