РК “ЦАР project” (м.Київ)

РК “ЦАР project” (м.Київ)

Опубліковано 13. Aug, 2010 / Андрій / Розважальні заклади

Розважальний комплекс “ЦАР project” знаходиться в самому центрі столиці, на Європейській площі по сусідству з Музеєм Води, Філармонією, Театром Ляльок і одними з головних пам’яток Києва – оглядовим майданчиком і Веселкою, що є обов’язковою до відвідин всіма туристами столиці. Приміщення комплексу є історичним пам’ятником – тут зберігалася вода, що надходила в Київ по першому водопроводу в будинки найбагатших городян і, звичайно ж, в Маріїнський Палац.

За наказом Катерини на горбі біля Царської площі було почато будівництво водонапірних башт і резервуарів для цього проекту. Тепер в одній з частин колишніх резервуарів знаходиться Музей Води, в другій, більшій їх частині розміщуються основні приміщення “Розважального комплексу “ЦАР project”. Розташований в приміщеннях створених за наказом Цариці, недалеко від колишньої Царської площі – “ЦАР project” гідно несе ім’я правителя колись великої держави.

Вишукана та розкішна програма нічного життя, інтер’єр в стилі палацових приміщень Версаля, щотижневі виступи зірок світової клубної сцени, концерти провідних вокалістів та колективів зі всього світу – відповідь “ЦАР project” на сподівання і надії всіх любителів вечірнього відпочинку та найвишуканіших клабберів столиці.

Клуб такого рівня, вимагав найкращого технічного оснащення від найкращих фахівців у даній галузі. Працівники МЦ “Бастер”™ особливу увагу приділили світлу та зуміли влучно підібрати освітлення виходячи з тону оздоблення. Для цього за спеціальним замовленням в Чехії були виготовленні “рухомі голови” DE-102. Їх зовнішній вигляд (поєднання прозорого та золотого кольорів) зумів вдало підкреслити стиль інтер’єру, а поєднання з великою групою світлодіодних приладів PAR-56 та різноманітними генераторами спецефектів дозволили створити безліч різноманітних світлових сцен. Для якісного створення та керування світловими шоу використовується система керування LightConverse.

Потужні динамічні промені сканерів, тонкі яскраві промені лазерів, відеопроекційне обладнання допомогли створити незабутнє враження та підкреслити оригінальність розважального комплексу.

[Gallery 51 not found]

Повернутись до розділу Розважальні заклади