П’ятий ювілейний фестиваль-конкурс “Міні-світ краси України-2010″

П’ятий ювілейний фестиваль-конкурс “Міні-світ краси України-2010″

Опубліковано 01. Sep, 2010 / Андрій / Концерти

П’ятий ювілейний фестиваль-конкурс “Міні-світ краси України-2010″ зібрав повну залу глядачів у Літньому театрі міста Чернівці.

[Gallery 53 not found]

На маленьких красунь прийшли подивитися батьки, рідні, знайомі та просто шанувальники таких конкурсів. Усього змагалося 28 учасниць із 16 міст України. Глядачі не втомлювалися аплодувати, дивлячись на крихітних красунь.

Технічним партнером конкурсу краси було обрано музичний центр “Бастер”™, який вже багато років є лідером на українському ринку по технічному забезпеченню концертів та шоу програм.

Для освітлення концертної площадки використовувалися рухомі голови Robe з потужністю ламп 575 та 1200 Вт, прожектори PAR-64, Led PAR-56, Blinders 8. Для якісного створення та керування світловим шоу використовувалась система керування LightConverse. Поєднання світлодіодних приладів з різноманітними генераторами спецефектів дозволяло створювати безліч різноманітних світлових сцен. Також використовувався і світлодіодний екран, який був розміщений у вигляді шести колон, що в поєднанні з світлодіодним екраном розміром 4х3м дозволяло щосекундно змінювати оформлення (декорації – вигляд) сцени.

Потужні динамічні промені голів, яскраві спецефекти, відеопроекційне обладнання допомогли створити незабутнє враження та підкреслити оригінальність конкурсу. Використання ж найновітніших технологій давало змогу передати дійсно сучасну концепцію фестивалю та створити грандіозне шоу.

Tags: , , , , , ,

Повернутись до розділу Концерти