Конкурс краси “Міс Україна-Поділля”

Конкурс краси “Міс Україна-Поділля”

Опубліковано 02. Feb, 2011 / Андрій / Концерти

За корону найкращої дівчини України-Поділля змагалися 18 представниць із 12 областей України. Разом з шістьма вінничанками за корону найкрасивішої дівчини змагалися красуні з Ужгорода, Рівного, Запоріжжя, Полтави, Львова, Житомира, Києва, Кіровограда, Тернополя, Хмельницького і Харкова.


[Gallery 56 not found]

Перемогу на першому конкурсі краси “Міс Україна-Поділля” здобула 18-річна вінничанка Вікторія Рихлюк. Шоу проходило 27 листопада у Вінницькому музично-драматичному театрі імені Садовського.

Вели цей новий конкурс краси популярні телеведучі Юрій Горбунов та Інна Цимбалюк, яка сама у 2006 році стала “Міс Україна – Всесвіт”. А поміж виходами дівчат розважали глядачів переможець шоу “Танцюю для тебе-3″ і срібний призер першого сезону проекту “Танцюють всі!” Олександр Лещенко, а також епатажна група А.Р.М.І.Я у складі п’яти чарівних та сексапільних учасниць. Вінничанам, що прийшли у цей вечір до театру Садовського, шоу прийшлося до душі, на аплодисменти глядачі не скупилися.

Конкурс “Міс Україна – Поділля” організував відомий вінницький меценат Сергій Панадій за підтримки газети RIA, ювелірної марки “Gold Master” та технічного партнера МЦ “Бастер”™.

Для освітлення концертної площадки використовувалися рухомі голови Robe з потужністю ламп 575 та 1200 Вт, прожектори PAR-64, Led PAR-56, Blinders 8. Для якісного створення та керування світловим шоу використовувалась система керування LightConverse™. Поєднання світлодіодних приладів з різноманітними генераторами спецефектів дозволяло створювати безліч різноманітних світлових сцен. Як частина декорацій був використовтаний і світлодіодний екран в поєднанні з “зоряним небом” (кількість зірок і колір свічення можуть бути будь-якими, за бажанням замовника. Світлова завіса може мати будь-які габаритні розміри, оскільки виготовляється під замовлення, відповідно до побажань або технічного завдання замовника).

Оригінальні декорації, надзвичайно красиве освітлення , ефект «зоряного неба» давали можливість організаторам створити справжню атмосферу міжнародного конкурсу краси.

Tags: , , , , , ,

Повернутись до розділу Концерти