Чемпіонат світу з водо-моторних видів спорту у м. Тернополі

Чемпіонат світу з водо-моторних видів спорту у м. Тернополі

Опубліковано 28. Dec, 2012 / Андрій / Концерти

У Тернополі упродовж двох днів – 25 і 26 серпня – відбувався Чемпіонат світу з водомоторних видів спорту. Тисячі тернополян та гостей міста мали можливість спостерігати перегони моторних човнів європейського класу на Тернопільському ставу.

Ввечері 25 серпня відбувся концерт гурту «Скрябін», «Антитіла» та «ТНМК» – з нагоди відкриття чемпіонату з водомоторного спорту та надзвичайно видовищне відео-проекційне шоу.

Вперше в Тернополі відео-проекційне шоу проектувалося на величезному водяному екрані, видовище було настільки незвичне, що глядачі та гості були приємно здивовані.

Використання води в якості екрану для проекції зображень – дуже ефектний сценографічний спосіб, що справляє потужну емоційну дію на глядачів.

Сама структура зображення на вертикальній водяній стіні нагадує живий килим, іскристий під променями відеопроектора або лазера. А раптова поява або зникнення водяної стіни дає можливість створювати образи, непомітно зникаючі і немов випливаючі з водяного середовища, і це сприймається глядачами як елемент чаклунства.

Технічним партнером видовищно-розважальної програми Чемпіонату світу було обрано Музичний центр «Бастер»™, який вже багато років виступає одним із лідерів по забезпеченню масових заходів світлом, звуком,відео та сценічними конструкціями різних масштабів, а також займається виконанням найскладніших концертних проектів.

Для цього шоу були використані найсучасніші лінійні масиви VT4888DP фірми JBL, звук на сцені створювався завдяки гітарним ламповим комбо Marshall (2 повних стеки), Ashdown, VOX, моніторам JBL SRX712, барабанам Yamaha Stage Custom та багатьом іншим професійним речам. Для світлового шоу було використано більш, як 60 рухомих голів Robe, понад 20 «бліндерів», 8 вертикальних генераторів диму, котрі разом з підсвіткою від LED-прожекторів, створювали ефекти кольорового диму та багато інших шоу-ефектів.

Повернутись до розділу Концерти