“Jazz Bez” 2009

“Jazz Bez” 2009

Опубліковано 23. Dec, 2009 / Андрій / Концерти

З 11 по 13 грудня у Тернополі проходив дев’ятий міжнародний джазовий фестиваль “Jazz Bez-2009″. У програмі фестивалю брали участь відомі гурти з Польщі, Росії, Франції, Білорусі, Литви та Єгипту. Цього разу місцем проведення фестивалю став обласний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка, який є найбільш пристосованим для цього жанру музики. Так, у п’ятницю, 11 грудня, давали концерт джазові проекти “Happy 55” (Росія) і “Thuillier Trio” (Франція). Російське тріо у складі ударних, фортепіано і контрабасу виконували виключно авторські твори в оригінальному аранжуванні. А тріо “Thuillier” виходили за рамки джазу та експериментували з сучасними музичними творами. У суботу, 12 грудня, шанувальники джазової музики мали можливість почути композиції білорусів із гурту “Gurzuf“. Незважаючи на те, що учасників тільки двоє, музика вражала своєю насиченістю і силою звучання. Також цього дня виступив і литовський гурт “Mint Digital“. Останній, третій день фестивалю розпочав тернопільський гурт “Paradise“. Після їхнього виступу глядачі мали змогу почути єгиптян з “Hot Potatos” та поляків з проекту “ЕМРЕ -3“.

Програма цьогорічного фестивалю була цікавою та насиченою, в технічному плані досконалою, так як уже три роки поспіль (2006, 2007, 2008 рр.) музичний центр “Бастер”™ є технічним партнером джазового фестивалю, а з 2008 р. виступає одним із організаторів міжнародного джазового фестивалю. Під час концерту працівниками МЦ “Бастер”™ використовувались найсучасніші звукові системи JBL SRX -725 (США), цифровий мікшерний пульт Yamaha М7СL (дозволив якнайкраще відзвучити саун-чек та відтворити різноманітні джазові стилі в різній техніці виконання), радіосистеми та мікрофони Sennheiser, гітарні комбо (Vox, Ashdown), комплекти динамічних обробок та процесорів (Yamaha, Lexicon, DBX, ART), барабани Yamaha та ін.

Джазові гурти, які приймали участь у фестивалі, мали змогу відчути високу якість професійного музичного та звукового забезпечення, яке виконали професіонали МЦ “Бастер”™ та потішити тернополян і гостей міста чистим звучанням своєрідних джазових мелодій.

[Gallery 15 not found]

Tags: , , ,

Повернутись до розділу Концерти