“Nazareth”

“Nazareth”

Опубліковано 22. Dec, 2008 / Андрій / Концерти

Легендарний шотландський рок-гурт “Nazareth” до свого 40-річчя та на підтримку нового альбому “The News” проводить світовий ювілейний тур, який включає понад 200 концертів. Всеукраїнський тур охопив 8 найбільших міст України. Разом з “Nazareth” на сцені виступав не менш відомий український гурт “Кому Вниз”, який цього року святкує свій 20-річний ювілей. Слід зазначити і те, що самому Дену Маккаферті, вокалісту рок-гурту “Nazareth”, 14 жовтня виповнилося 62!

Звичайно, концерт найяскравіших представників британського важкого року вимагав організації на належному рівні. Право технічно забезпечувати тур гурту всім необхідним обладнанням виборов музичний центр “Бастер”, який на сьогоднішній день вважається одним із найкращих на ринку шоу-бізнесу та може запропонувати весь спектр послуг по прокату концертно-сценічного обладнання. Завдяки високій якості обладнання шоу-програма пройшла на високому європейському рівні.

Під час концертів використовувались складні звукові та світлові райдери, які вимагали дублювання кожного елемента. В якості звукових порталів були використані лінійні масиви Vеrtec 4888 DP фірми JBL (потужністю 60 кВт) – це акустичні системи найновішого покоління, в яких використані останні досягнення в технології звуку. Для технічного забезпечення туру були, зокрема, використані підсилювачі QSC (США), пульти мікшерні Allen&Heath (Англія) та монітори JBL SRX -725 (США).

Райдер гурту “Nazareth” вимагав незвично більшої кількості обладнання на сцені (back line). Були необхідні 2 повних стека (2 голови + 4 кабінети) басового обладнання Ashdown (Англія) та 3 повних стека (3 голови + 5 кабінетів) лампового гітарного обладнання Marshall (Англія), дві подвійні педалі Iron Cobra (для барабанів), комплекти динамічних обробок та процесорів (TCElectronics, Yamaha, Lexicon, DBX, ART), системи керування світлом LightConverse, рухомі голови Robe (Чехія), прожектори PAR-64, слідкуючі пушки HMI-1200, хейзери Smoke Factory та багато іншого, з чим команда музичного центру “Бастер”™ впоралась відмінно.

Під час концертного туру Україною гурт “Nazareth” побував і в Тернополі. Музичне дійство відбулося у середу 15 жовтня в ПК “Березіль”. Рок-гурт відвідав і музичний центр “Бастер”, де мав змогу ближче познайомитись та подякувати людям, які допомогли створити відмінну та якісну шоу-програму. Концерти шотландського гурту по Україні проходили на найвищому рівні завдяки бездоганному звукові та неповторним світловим спецефектам, які забезпечив музичний центр “Бастер”™.

[Gallery 6 not found]

Tags: , ,

Повернутись до розділу Концерти