Розважальний центр “Марципан”

Розважальний центр “Марципан”

Опубліковано 03. Mar, 2010 / Андрій / Розважальні заклади

Розважальний центр “Марципан” поєднує в собі ресторан, боулінг на три доріжки, спортбар та дискоклуб – широкі можливості для відпочинку на всі смаки.
Для створення приємного настрою відвідувачів в ресторані встановлено комплект фонового озвучення фірми АМС (Литва). Невелика група музикантів ресторану забезпечена активним мікшерним пультом Yamaha EMX 5016CF та акустичними системами Yamaha S-115 V.
В боулінгу музика звучить з акустичних систем Mask 6 від бельгійської фірми APart – чудова якість за доступною ціною.
Родзинкою спортбару є великий проекційний екран Consul та відеопроектор фірми Sanyo, які забезпечують якісну та видовищну трансляцію будь-якого спортивного матчу, створюючи ефект присутності.

Дискоклуб “Black&Berry” – стильний заклад, який користується особливою популярністю у студентів, розташованих поруч двох університетів. Багатолюдні вечірки, шоу-програми за участю популярних артистів прикрашає робота шести сканерів, двох ролерів та центрального приладу Dominator всесвітньовідомої фірми Robe, потужних лазерів фірми Technolight. Потужний та чистий звук забезпечують акустичні системи JBL VRX932LA, MRX525, cабвуфери та мід-бассистеми фірми BMS. DJ цього клубу працюють на обладнанні фірми Pioneer 800-ї та 1000-ї серії.
[Gallery 27 not found]

Tags: , , , , ,

Повернутись до розділу Розважальні заклади