Нічний клуб “Ibiza”

Нічний клуб “Ibiza”

Опубліковано 03. Mar, 2010 / Андрій / Розважальні заклади

Нічний клуб “Ibiza” – один з наймолодших розважальних закладів Тернополя за короткий час свого існування завоював прихильність тисяч тернополян, завдяки активній роботі молодого менеджменту клубу, який приємно дивує своїх відвідувачів запрошенням найкращих DJ з України та Європи, організацією яскравих вечірок та шоу-програм.
Успішній роботі “Ibiza” сприяє якісне і надійне звукове та світлове обладнання – поєднання світових та українських брендів.
Світлове шоу забезпечують чотири рухомих голови Robe 250XT, вісім сканерів та два ролери DJ Roboscan, прилади заливки ІС-4, лазер DJG 80 фірми Technolight, обладнання для відеопроекції. В інтер’єр клубу вдало вписалися п’ять дзеркальних куль різного розміру. Світлові картини створюються за допомогою комп’ютерної програми LightConverse™.
Звуковий комплект складають акустичні системи українського виробника – фірми MAG. Це шість акустичних систем MD2231 та шість субвуферів MD2545 та MD2880. Навантажена вся акустика на підсилювачі фірми QSC. Система керується процесором dbx Driverack 260. Для DJ встановлено обладнання за світовими стандартами – Pioneer.
[Gallery 24 not found]
[Gallery 25 not found]

Tags: , , , , , , ,

Повернутись до розділу Розважальні заклади