Феєрверки

Обирайте найкраще!

МЦ “Бастер”™ за 15 років роботи в шоу-бізнесі досяг неабияких висот в продажі, організації та демонстрації піротехнічного шоу та спецефектів будь-якого рівня складності.

Основним напрямком діяльності є демонстрація піротехнічних виробів різного масштабу та напрямку, феєрверк-шоу та прямий продаж піротехнічної продукції. Нашими клієнтами є державні установи, великі підприємства, банки, автосалони, супермаркети, клуби і ресторани, весільні агенції, організатори концертів і шоу-програм, а також приватні особи. Наші спеціалісти допоможуть Вам скласти індивідуальний сценарій пірошоу будь-якого рівня складності враховуючи всі Ваші побажання і гарантуючи Вашу безпеку.

Широкий спектр високоякісної сертифікованої піротехніки від провідних світових виробників дає нам змогу бути одними з кращих на ринку піротехнічного бізнесу. За довгі роки роботи ми зуміли обрати лише найкраще для Вас із товарів різних виробників. При цьому ми слідкуємо за співвідношенням ціна – якість, в нашому магазині Ви платите лише за найкраще.

Тільки безпечна піротехніка. Всі салюти та феєрверки у нашому магазині сертифіковані, відповідають 1-3 класу безпеки, мають дозвіл на вільний продаж і безпечні для здоров’я при дотриманні правил користування. Неправильне використання піротехнічних засобів може призвести до небезпечних наслідків, як для особи, яка їх підпалює (ризик опіків та ран), так і для випадкових перехожих. Крім того, вони можуть спричинити пожежу лісопосадок, будівель, складів із легкозаймистими матеріалами. З цієї причини використання піротехнічних засобів є обмеженим. Показ феєрверків здійснюється лише професіоналами.

У нас ви зможете придбати:

  • Тортові свічки;
  • Фонтани;
  • Вогнепади;
  • Салютні установки (різних калібрів);
  • Висотні салют-снаряди.

Новинки
Хіти продажу
Найкращі салютні установки 2010 року
Денні салютні установки
Сценічна піротехніка