Про фірму

Музичний центр “БАСТЕР”™ працює на ринку професійного музичного та світлового обладнання, музичних інструментів та шоу-бізнесу з 1995 року. Тоді на Україні тільки почало зароджуватись поняття шоу-бізнес та формуватись система торгівлі музичним обладнанням та інструментами. Зростаючи разом з такими фірмами як “Зінтеко”, “Біта-мюзік”, “Комора”, “Джаз клуб”, “АТ Трейд”, “Юритмікс” ми досягли одного з найвищих рівнів по наданню повного спектру послуг та товарів в Україні.

Зараз МЦ “Бастер”™ успішно працює в чотирьох основних напрямках:

  1. Повне технічне забезпечення концертів, фестивалів, концертних турів, різномасштабних програм – від корпоративних вечірок до грандіозних святкувань…
  2. Продаж професійного музичного та світлового обладнання, музичних інструментів найвідоміших виробників. Безпосереднє розповсюдження та дилерські контракти. Гарантійні зобов’язання. Сервісне обслуговування. Прокатний відділ.
  3. Інсталяція “під-ключ” звуковим, світловим та відеообладнанням різноманітних об’єктів: дискотек, клубів, театрів, релігійних храмів, стадіонів, супермаркетів… Проектування, консультації, обслуговування.
  4. Професійні феєрверки. Ліцензоване проведення та продаж різномасштабних феєрверків – від музично-піротехнічних фестивальних шоу (показів) до весільних забав. Сценічна та паркова піротехніка. Декорації, оформлення повітряними кульками. Різноманітні спецефекти.

Консультації спеціалістів по підбору апаратури, розробці технічних планів обладнання об’єктів, акустичному оформленню залів, розробці світлових партитур та ін.

Послуги професійної студії звукозапису (в т.ч. запис “живого” звуку, аранжування, написання музики та слів). Проведені записи заслужених артистів України В.Павліка, О.Пекун, І.Бердея, І.Поповича, гуртів “Привокзальна площа”, “Неймлесс”, хору Почаївської Лаври та ін.

Співпраця з нами – це незабутнє шоу, приємне спілкування та запорука вашого успіху!

З повагою та побажанням благополуччя, успіхів та процвітання
директор музичного центру “Бастер”™
Басараб Ярослав Богданович